KK Belišće: Zna se tko je gazda u kući!

Mali pad u drugoj četvrtini iskoristili su gosti koji su do poluvremena smanjili zaostatak.

3 dijeljenja 529 pregleda
| | stu. 21, 2017 | Izvor / Foto: KK Belišće |

BELIŠĆE-REKORD TIM 93:83

(32:19, 17:23, 23:19, 21:20)

Kakva utakmica! Gledatelji su jučer u dvorani u Belišću mogli uživati u brzoj igri domaće ekipe, tricama, zakucavanjima, preokretima i na kraju pobjedi naše ekipe. Crveni su tako došli do nova dva boda i tako izbili na prvo mjesto na tablici. Odličnom prvom četrvrtinom stvorili su si prednost od 13 poena, koju su zaslužili prije svega vrlo dobrom obranom i brzim kontrama koje su uspješno realizirali. Mali pad u drugoj četvrtini iskoristili su gosti koji su do poluvremena smanjili zaostatak. I onda je krenulo to izuzetno zanimljivo drugo poluvrijeme. Crveni su u jednom trenutku imali +17 i bilo je za očekivati da će to iskoristiti i zaključiti utakmicu. No, gosti su se razigrali i sa nekoliko trica gotovo izjednačili rezultat (77:76), no tada kao da je proradio inat kod naše ekipe, koja je tada sa nekoliko trica pobjegla na nedostižnu prednost i zaključila utakmicu. Sa 11 postignutih trica ( Vidaković 4, Cerjak 3, N.Gradinjan 3) uništili su goste iz Oriovca.
Goran Vidaković sa 24 poena predvodio je crvene, dok je Domagoj Cerjak sa 15 poena i odličnom obranom odigrao jednu od svojih najboljih utakmica. Nino Gradinjan i Marko Mikulić ugradili su u pobjedu svaki po 13 poena.
Kod gostiju Matej Karlović postigao je 25, a Bruno Čelebija 22 poena.

BELIŠĆE: Cerjak 15, N.Gradinjan 13, Soldo, Branković, Vidaković 24, Markota, Blažević 4, Preglej 4, Đolić 9, Šarić 8, Funtak 3, Mikulić 13

REKORD TIM: Eđed, Šikić, Radosavljević 11, Pavošević 2, Kulaš, Čelebija 22, Krištija, Karlović 25, Čukić, Junačko 8, Grgurević, Grgić 15.Vezani članci

Otočna liga pomiče granice – Murter-Kornati trail 100% eko trail
OSTALI SPORTOVI
dijeljenja902 pregleda
OSTALI SPORTOVI
dijeljenja902 pregleda

Otočna liga pomiče granice – Murter-Kornati trail 100% eko trail

slavonija.club - sij. 27, 2020

Završena je ovogodišnja utrka Murter Kornati trail u sklopu zimske otočne liga u organizaciji Atletskog kluba Okit, pokrovitelja: TZ Murter…

Čelični trkači svladali „Northern Dalmatia Trail“
OSTALI SPORTOVI
23 dijeljenja911 pregleda
OSTALI SPORTOVI
23 dijeljenja911 pregleda

Čelični trkači svladali „Northern Dalmatia Trail“

slavonija.club - pro. 30, 2019

Proteklog vikenda, po teškom vremenu, trail trkači „uživali“ su u još jednom izdanju „Northern Dalmatia Traila“ u organizaciji AK OKIT…

Kraj godine na području Sjeverne Dalmacije rezerviran je za utrku „HEP Northern Dalmatia Trail“
SPORT
dijeljenja787 pregleda
SPORT
dijeljenja787 pregleda

Kraj godine na području Sjeverne Dalmacije rezerviran je za utrku „HEP Northern Dalmatia Trail“

slavonija.club - pro. 12, 2019

Kraj godine na području Sjeverne Dalmacije rezerviran je za utrku „HEP Northern Dalmatia Trail“ u organizaciji AK OKIT iz Vodica,…