Pakrac: Lista kandidata koji ispunjavaju uvjete za dodjelu stipendije u akademskoj godini 2017/2018.

Svaki kandidat može podnijeti pisani prigovor na listu kandidata.

3 dijeljenja 614 pregleda
| | stu. 06, 2017 | Izvor / Foto: Pakrac |

Na temelju odredbi članka 21. Odluke o stipendiranju studenata Grada Pakraca, nakon isteka roka za podnošenje prijava Jedinstveni upravni odjel, Odsjek za opće poslove i društvene djelatnosti Grada Pakraca, utvrđuje  prijedlog

LISTE KANDIDATA
koji ispunjavaju uvjete za dodjelu stipendije u akademskoj godini 2017/2018.

a)     dosadašnji stipendisti s nastavljenim pravomu koji će primati 400,00 kn stipendije

rd.br. prezime i ime visoka škola/ godina studija
01. ANČIĆ ELENA Sveučilište J.J.Strossmayera u Osijeku, Medicinski fakultet, Med.-lab.dijagnostike, 3. godina
02. BABAC DOMINIKA Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku, Poljoprivredni fakultet, Studij hortikulture, 5.godina
03. BASCHIERA LUCIA Učiteljski fakultet u Petrinji, Sveučilište u Zagrebu, Predškolski 3.godina
04. DI ZEPP EMILIJO Sveučilište Juraja Dobrile u Puli, Talijanski jezik i književnost 5.godina
05. EREIZ MATEA Sveučilište u Zagrebu,Učiteljski fakultet, Učiteljski s njemačkim, 3. godina
06. GARAČA LJUBAN Veleučilište u Požegi, Upravni studij, 3.godina
07. HADŽIĆ ADEM Kunst Uni Graz – po posebnoj odluci
08. HUŠKA BARBARA Sveučilište J.J.Strossmayera u Osijeku, Ekonosmski fakultet, Poslovna informatika 5.godina
09. KLAIĆ MARIJA Sveučilište u Zagrebu, Stomatološki fakultet, 5.godina
10. KOP SILVIO Sveučilište u Zagrebu, Agronomski fakultet, Biljne znanosti, 4.godina
11. KOVAČEVIĆ ENA Sveučilište u Rijeci, Medicinski fakultet, Sanitarni inženjering, 4.godina
12. LUJANAC MARTINA Sveučilište u Zagrebu, Prirodoslovno matematički fakultet, Anorganska kemija i biokemija, 5.godina
13. MAGDIĆ KORNELIJA Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku, Ekonomski fakultet, Poslovna informatika, 5. godina
14. NORA VALERIJA Sveučilište u Rijeci, Medicinski fakultet, Sanitarno inženjerstvo, 5.godina
15. NOVINC KREŠIMIR Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku, Filozofski fakultet, Preddiplomski pedagogija i povijest, 5. godina
16. OSMAK MATIJA Sveučilište u Zagrebu, Šumarski fakultet, tehnika, tehnologija i menagement  u šumarstvu, 4. godina
17. PIEROBON MATEO Sveučilište u Zagrebu, Stomatološki fakultet, 6. godina
18. PROHASKA DINO Sveučilište u Zagrebu, Kineziološki fakultet, 5godina
19. SANDRIN IVONA Sveučilište u Zagrebu, Pravni fakultet, pravo – kaznenopravni, 5.godina
20. STOKIĆ KATARINA Sveučilište u Rijeci, Pravni fakultet, Studij prava, 5.godina
21. ŠIRAC FILIP Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku, Elektrotehnički fakultet, računarstvo 3. godina
22. ŠPANČIĆ KLARA Sveučilište u Zagrebu, Fakultet političkih znanosti, 4.godina
23. ŠPANČIĆ TEREZIJA Veleučilište VERN, 5. godina
24. TAKUS MATEA Sveučilište J.J.Strossmayera u Osijeku. Odg.obrazovne znanosti, predškolski 3. godina
25. ŽILI KARLO Sveučilište u Zagrebu, Farmaceutsko biokemijski fakultet, Farmacija 4.godina

b)     stipendisti u ovoj akademskoj godini – socijalni kriterij

rd.br. prezime i ime visoka škola/godina
01. KREJČI ANDREA Sveučilište J.J.Strossmayera u Osijeku, Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti, Učiteljski studij, 3.godina
02. LUJANAC JOSIP Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku, Odjel za kemiju, kemija, 2.godina
03. MIRT MANUELA Sveučilište u Splitu, Prirodoslovno matematički fakultet, biologija i kemija 4.godina
04. NAGY ANJA Sveučilište u Dubrovniku, Mediji i kultura društva, 3. godina

c)     stipendisti u ovoj akademskoj godini – deficitarna zanimanja

rd.br. prezime i ime visoka škola/godina

01.

ĐURĐEVIĆ HRVOJE Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku, Umjetnička akademija u Osijeku, studij žičani instrumenti, gitara, 1.godina

02.

KELEMEN LARA Sveučilište u Zagrebu, Muzička akademija u Zagrebu, glazbena pedagogija, 4 godina

03.

SIĆ MARTIN Sveučilište u Zagrebu, Fakultet elektrotehnike i računarstva, računarstvo, 5.godina

04.

VACEK KREŠIMIR Sveučilište u Zadru, Arheologija, 5. godina

d)     novi stipendisti u ovoj akademskoj godini- druga, treća, četvrta odnosno završna godina studija

rd.br. prezime i ime visoka škola/godina studija
01. ĐURĐEVIĆ DUNJA Sveučilište u Zagrebu, Muzička akademija, studij za instrumentaliste – flauta, 2.godina
02. FILIPOVIĆ ANA Sveučilište u Zadru, njemački jezik i književnost, talijanski jezik i književnost, 2.godina
03. LASIĆ EBONY Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku, Umjetnička akademija u Osijeku, likovna kultura, modul slikarstvo, 4.godina
04. LASIĆ LUCIA Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku, Filozofski fakultet, hrvatski jezik i književnost i engleski jezik i književnost, 3.godina
05. PENEZIĆ LUKA Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku, Fakultet elektronike, računarstva i informacijskih tehnologija, stručni studij elektrotehnika/informatika, 2.godina
06. PIEROBON MINEA Sveučilište u Rijeci, Učiteljski fakultet, učiteljski studij, 2.godina
07. VACEK HRVOJE Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku, Prehrambeno tehnološki fakultet, prehrambena tehnologija, 2.godina
08. ŽILI LANA Sveučilište u Zagrebu, Ekonomski fakultet, Poslovna ekonomija 2.godina

e)     stipendisti s odgodom (ne primaju stipendiju ove akademske godine)

rd.br. ime i prezime visoka škola/godina studija za odgodu
01. ŽELJKO MIHALJEVIĆ Sveučilište u Zagrebu, Filozofski fakultet njem.jezik i književnost i informatika, diplomirati 15.12.2017.

e)     apsolventi u akademskoj godini (ne primaju stipendiju)

rd.br. prezime i ime visoka škola/godina studija

01.

ANDRIČEVIĆ KRUNOSLAV Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku, stručni studij elektrotehnike/informatika

02.

LONČAR DIJANA Sveučilište u Zagrebu, Pravni fakultet, Studijski centar za socijalni rad, studij socijalni rad

03.

NADAŽDI HELENA Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku, prehrambena tehnologija xxx

04.

SKALNIK TENA Sveučilište u Zagrebu, Filozofski fakultet, sociologija

05.

STOKIĆ MISLAV Sveučilište u Zagrebu, Kineziološki fakultet

06.

ŠPELIĆ DIJANA Veleučilište u Požegi, računovodstvo

Na temelju odredbi članka 21. predmetne Odluke u roku od 8 dana od dana objave ove Liste kandidata, svaki kandidat može podnijeti pisani prigovor na listu kandidata.

Prigovor se podnosi gradonačelniku Grada Pakraca koji je dužan donijeti odluku o prigovoru u daljnjem roku od 8 dana. Odluka gradonačelnika Grada Pakraca o prigovoru je konačna.

stručna suradnica
Dubravka Špančić

KLASA: 604-01/17-01/02
URBROJ: 2162-04/05-17-05
U Pakracu, 03. studenoga 2017.



Vezani članci

Otočna liga pomiče granice – Murter-Kornati trail 100% eko trail
OSTALI SPORTOVI
dijeljenja196 pregleda
OSTALI SPORTOVI
dijeljenja196 pregleda

Otočna liga pomiče granice – Murter-Kornati trail 100% eko trail

slavonija.club - sij. 27, 2020

Završena je ovogodišnja utrka Murter Kornati trail u sklopu zimske otočne liga u organizaciji Atletskog kluba Okit, pokrovitelja: TZ Murter…

Čelični trkači svladali „Northern Dalmatia Trail“
OSTALI SPORTOVI
23 dijeljenja316 pregleda
OSTALI SPORTOVI
23 dijeljenja316 pregleda

Čelični trkači svladali „Northern Dalmatia Trail“

slavonija.club - pro. 30, 2019

Proteklog vikenda, po teškom vremenu, trail trkači „uživali“ su u još jednom izdanju „Northern Dalmatia Traila“ u organizaciji AK OKIT…

Kraj godine na području Sjeverne Dalmacije rezerviran je za utrku „HEP Northern Dalmatia Trail“
SPORT
dijeljenja199 pregleda
SPORT
dijeljenja199 pregleda

Kraj godine na području Sjeverne Dalmacije rezerviran je za utrku „HEP Northern Dalmatia Trail“

slavonija.club - pro. 12, 2019

Kraj godine na području Sjeverne Dalmacije rezerviran je za utrku „HEP Northern Dalmatia Trail“ u organizaciji AK OKIT iz Vodica,…